Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
PLYOMETRIA
07.00
08.00
INTERWAŁ
07.00
08.00
07.30
08.00
08.30
DEEP WORK
08.30
09.30
Dorota
09.00
09.30
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09.30
10.30
Sebastian
PILATES
09.30
10.30
Dorota
ABT
09.30
10.30
Agata
TBC
09.30
10.30
Agata
JOGA KRĘGOSŁUPA
09.30
10.30
Ada
ZUMBA
09.30
10.30
Wiola
10.00
10.30
SOHO SENIOR
10.30
11.30
Agata
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
10.30
11.30

TBC
10.30
11.30
Zuza
CYCLING BY KEISER
10.30
11.30
Paweł
11.00
11.30
SOHO KIDS
11.30
12.30
Piotr
INTERWAL
11.30
12.30
Agata
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
Karate dla dzieci
16.00
17.00
RAION Fight Club Brwinów
16.30
17.00
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
17.00
18.00
17.30
18.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00
19.00
Dorota
PLYOMETRIA
18.00
19.00

JOGA
18.00
19.30
Ada

TRENING NA MASZYNACH MATRIX
19.00
20.00

PUMP
19.30
20.30
Agata
KICKBOXING
18.00
19.00
Wiktor
PUMP
18.00
19.00
Sebastian
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
18.00
19.00

SOHO Power
18.00
19.00
Ania A.
18.30
19.00
TBC
19.00
20.00
Dorota
GRIT
19.00
19.30

INTERWAŁ
19.00
20.00
TRENING NA MASZYNACH MATRIX
19.00
20.00

ZUMBA
19.00
20.00
Patryk
KICKBOXING
19.00
20.00
Wiktor

TRENING NA MASZYNACH MATRIX
19.00
20.00
19.30
20.00
TRENING OBWODOWY
20.00
21.00
Dorota
CYCLING BY KEISER
20.00
21.00
Paweł
PILATES
20.00
21.00
Ania
CYCLING BY KEISER
20.00
21.00
Paweł
20.30
INTERWAL
20.30
21.30
Agata
21.00
21.30

Poniedziałek

  • PLYOMETRIA
    07.00 - 08.00
  • SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
    17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • TRENING OBWODOWY
    20.00 - 21.00

Wtorek

  • 09.30 - 10.30
  • PLYOMETRIA
    18.00 - 19.00
  • JOGA
    18.00 - 19.30
  • TRENING NA MASZYNACH MATRIX
    19.00 - 20.00
  • PUMP
    19.30 - 20.30
  • INTERWAL
    20.30 - 21.30

Środa

Czwartek

Piątek

  • 07.00 - 08.00
  • 09.30 - 10.30
  • 10.30 - 11.30
  • Karate dla dzieci
    16.00 - 17.00
  • SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
    18.00 - 19.00
  • SOHO Power
    18.00 - 19.00
  • KICKBOXING
    19.00 - 20.00
  • TRENING NA MASZYNACH MATRIX
    19.00 - 20.00
  • CYCLING BY KEISER
    20.00 - 21.00

Sobota

  • JOGA KRĘGOSŁUPA
    09.30 - 10.30
  • SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
    10.30 - 11.30
  • 10.30 - 11.30
  • SOHO KIDS
    11.30 - 12.30

Niedziela

  • 09.30 - 10.30
  • CYCLING BY KEISER
    10.30 - 11.30
  • INTERWAL
    11.30 - 12.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
DEEP WORK
08.30
09.30
Dorota
09.00
09.30
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09.30
10.30
Sebastian
PILATES
09.30
10.30
Dorota
ABT
09.30
10.30
Agata
TBC
09.30
10.30
Agata
JOGA KRĘGOSŁUPA
09.30
10.30
Ada
ZUMBA
09.30
10.30
Wiola
10.00
10.30
SOHO SENIOR
10.30
11.30
Agata
TBC
10.30
11.30
Zuza
CYCLING BY KEISER
10.30
11.30
Paweł
11.00
11.30
SOHO KIDS
11.30
12.30
Piotr
INTERWAL
11.30
12.30
Agata
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
Karate dla dzieci
16.00
17.00
RAION Fight Club Brwinów
16.30
17.00
17.30
18.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00
19.00
Dorota
JOGA
18.00
19.30
Ada
KICKBOXING
18.00
19.00
Wiktor
PUMP
18.00
19.00
Sebastian
SOHO Power
18.00
19.00
Ania A.
18.30
19.00
TBC
19.00
20.00
Dorota
GRIT
19.00
19.30
ZUMBA
19.00
20.00
Patryk
KICKBOXING
19.00
20.00
Wiktor
19.30
PUMP
19.30
20.30
Agata
20.00
TRENING OBWODOWY
20.00
21.00
Dorota
CYCLING BY KEISER
20.00
21.00
Paweł
PILATES
20.00
21.00
Ania
CYCLING BY KEISER
20.00
21.00
Paweł
20.30
INTERWAL
20.30
21.30
Agata
21.00
21.30

Poniedziałek

Wtorek

  • 09.30 - 10.30
  • JOGA
    18.00 - 19.30
  • PUMP
    19.30 - 20.30
  • INTERWAL
    20.30 - 21.30

Środa

Czwartek

Piątek

  • 09.30 - 10.30
  • 10.30 - 11.30
  • Karate dla dzieci
    16.00 - 17.00
  • SOHO Power
    18.00 - 19.00
  • KICKBOXING
    19.00 - 20.00
  • CYCLING BY KEISER
    20.00 - 21.00

Sobota

  • JOGA KRĘGOSŁUPA
    09.30 - 10.30
  • 10.30 - 11.30
  • SOHO KIDS
    11.30 - 12.30

Niedziela

  • 09.30 - 10.30
  • CYCLING BY KEISER
    10.30 - 11.30
  • INTERWAL
    11.30 - 12.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
PLYOMETRIA
07.00
08.00
INTERWAŁ
07.00
08.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
10.30
11.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
17.00
18.00
17.30
18.00
PLYOMETRIA
18.00
19.00
SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
18.00
19.00
18.30
19.00
TRENING NA MASZYNACH MATRIX
19.00
20.00
GRIT
19.00
19.30

INTERWAŁ
19.00
20.00
TRENING NA MASZYNACH MATRIX
19.00
20.00
TRENING NA MASZYNACH MATRIX
19.00
20.00
19.30

Poniedziałek

  • PLYOMETRIA
    07.00 - 08.00
  • SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
    17.00 - 18.00

Wtorek

  • PLYOMETRIA
    18.00 - 19.00
  • TRENING NA MASZYNACH MATRIX
    19.00 - 20.00

Środa

Czwartek

  • TRENING NA MASZYNACH MATRIX
    19.00 - 20.00

Piątek

  • 07.00 - 08.00
  • SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
    18.00 - 19.00
  • TRENING NA MASZYNACH MATRIX
    19.00 - 20.00

Sobota

  • SIŁA & WYTRZYMAŁOŚĆ
    10.30 - 11.30
No events available!