O Nas

SOHO Body Spirit to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu na polskim rynku, klub klasy PREMIUM, inny niż wszystkie.

Stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach zachwyca oryginalnym stylem i awangardową aranżacją wnętrz, nawiązującą do nowojorskiej dzielnicy SOHO z lat 70.

Klub fitness SOHO Body Spirit, firma Twój Fitness Sp. z o.o. od lat wspiera inwestorów w kraju i za granicą tworząc wyjątkowe i w pełni profesjonalne centra fitness. Firma specjalizuje się w szkoleniu kadr instruktorów i trenerów, a także w kompleksowym przygotowaniu wszystkich pracowników klubów do profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Twój Fitness odpowiada za realizację miejsc takich jak: Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli, Pop Gym Sport&Health Club w Radomiu, Fitness Club Sporting Leszno i Classic Fitness Wrocław, a w trakcie realizacji jest klub fitness na Lubelszczyźnie. Twój Fitness to firma, której celem jest edukacja w zakresie zdrowego stylu życia oraz promowanie aktywności fizycznej. Firma buduje także własną sieć w pełni profesjonalnych klubów fitness SOHO Body Spirit.

SOHO Body Spirit to klub klasy PREMIUM, inny niż wszystkie, stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach.
Wyróżnia się najwyższą jakością usług, najlepszym z dostępnych na rynku sprzętem treningowym oraz wykwalifikowanym zespołem ludzi świadczących całościowe usługi związane z aktywnością sportową.
SOHO Body Spirit w Brwinowie i w Dębicy zachwycają niebanalną, oryginalną aranżacją, typową dla nowojorskiej dzielnicy SOHO. Połączenie stali, cegły, szkła i betonu daje minimalistyczny, a zarazem klimatyczny efekt. W naszej ofercie znajduje się doskonale wyposażona siłownia oraz wiele zajęć fitness takich jak: TBC, SOHO Pump, ABT Zumba, a także i indoor cycling. Na naszych Klientów czeka również sauna i pokój masażu. Nad przebiegiem treningu czuwają profesjonalnie wyszkoleni trenerzy SOHO, którzy nie zostawiają Klubowiczów samych sobie, każdy może zapisać się również na zajęcia, gdzie czekać na niego będzie specjalnie stworzona dieta i zestaw ćwiczeń, które prowadzić dla niego będzie trener personalny.

 

Charakterystyka stylu SOHO:

- wyjątkowy projekt, charakterystyczny dla postindustrialnych obiektów
- użycie materiałów, które bezpośrednio odnoszą się do klimatu Soho w Nowym Jorku: cegły, betonu, stali i szkła
- eklektyczne zestawienie architektonicznego minimalizmu z rustykalnymi akcentami w postaci lamp, zasłon, wykładzin, zdjęć
- proste i uporządkowane wnętrze, umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni
- stonowana kolorystyka, nadająca wnętrzu ciepły, mniej oficjalny charakter
- oświetlenie, umożliwiające zmianę klimatu wnętrza poprzez grę natężeniem i kolorami zdjęcia autorstwa Justyny Steczkowskiej, zapewniające
wnętrzom artystyczny klimat, czyniące ludzkie ciało centralnym elementem SOHO Body Spirit