Artur Ligęska

Prezes Twój Fitness Sp. z o.o., odpowiada za planowanie inwestycji, strategię rozwoju sieci klubów fitness oraz szkolenia menadżerów i pracowników. Jest uznanym w Polsce i Europie ekspertem z zakresu fitness menedżmentu. Ogromne doświadczenie, zdobyte podczas pracy zawodowej w charakterze menadżera, ugruntowało jego pozycję jako lidera w zakresie projektowania i finalizacji inwestycji fitness&wellness. Z powodzeniem realizuje kolejne koncepcje fitness klubów w całej Polsce, odpowiadając za takie miejsca jak: Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli, Pop Gym Sport & Health Club w Radomiu, Fitness Club Sporting Leszno, City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska) i Classic Fitness Wrocław. W trakcie realizacji jest kolejny klub fitness, tym razem w Małopolsce.

Artur Ligęska jest także pomysłodawcą i twórcą sieci klubów SOHO Body Spirit. Pierwszy z nich powstał w Brwinowie i oferuje Klientom niespotykaną, do tej pory na rynku fitness, jakość. To jeden z pierwszych w Polsce klubów klasy Premium, który zapewnia najnowocześniejszy sprzęt najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę. Oferta SOHO Body Spirit to także rozbudowana strefa spa&wellness, gdzie klubowicze mogą zadbać o witalność i dobre samopoczucie. Oferta SOHO Body Spirit skierowana jest do najbardziej wymagających użytkowników, dla których sport to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim pasja i styl życia. Filozofia klubu odniosła ogromny sukces, dzięki czemu możliwe stało się planowanie i otwarcie kolejnych. Drugi klub SOHO Body Spirit został otwarty w Dębicy, w budynku Starej Mleczarni, natomiast w realizacji znajduje się kolejny w Gorlicach. Artur Ligęska jest także licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness „European Fitness Assocation”. Licencję indoor cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. Jest autorem licznych publikacji branżowych, cenionym uczestnikiem wielu kongresów i spotkań branży fitness w Polsce, i na świecie. W grudniu 2013 roku ukończył studia „Fitness Management” w USA, organizowane przez NFBA i jest jedynym w Europie Środkowej doradcą z wyżej wspomnianym dyplomem.

W maju 2015 roku został uznany przez magazyn ekonomiczny „Home&Market” za jednego z najlepszych menadżerów biznesu fitness w Polsce.

Wydał dwie płyty z muzyką chillout „SOHO Lounge”, a także z perfekcyjnym setem house „SOHO House”. We wrześniu 2015 roku, w księgarniach pojawiła się książka „Zmień swoje ciało”, sygnowana przez Artura Ligęskę. To polska edycja australijskiego bestsellera. W chwili obecnej intensywnie pracuje nad autorską książką, pod roboczym tytułem, „Fitness, moja droga”.