Sebastian Obirek

W SOHO Body Spirit pełni funkcje menadżera klubu trenera personalnego oraz instruktora fitness. Doskonały przykład na to jak pasja może stać się zawodem. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Siatkówka od zawsze była jego pasja i to właśnie z tym sportem związane było jego życie przez ponad 10 lat, podczas których reprezentował barwy m. in. wielokrotnego medalisty MP: Resovii Rzeszów
Swoje wieloletnie doświadczenie przenosi na prace z ludźmi.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu, jako trener personalny oraz nawykom wypracowanym podczas własnych treningów posiada obszerną wiedzę teoretyczną i praktyczną na tematy budowania masy mięśniowej, zwiększania siły i redukcji zbędnych kilogramów, Stale podnosi swoje kwalifikacje zarówno w dziedzinie sportu jak i zarzadzania klubem fitness, biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i kongresach. Współpracował, jako szkoleniowiec ze szkolą fitness Open Mind, przygotowując przyszłych instruktorów fitness do zawodu.
Wesoły, zawsze uśmiechnięty i niezwykle kontaktowy. Szybko znajduje sympatie trenujących z nim osób. Zawodowo: perfekcjonista. Prywatnie śpioch, fan pizzy, podróżnik.