Wiktor Brański

Urodziłem się na Warszawskich Bielanach w 1987r. i od 6-go roku życia zajmuję się sportem. Początkowo było to Judo pod okiem wybitnego sportowca i szkoleniowca Adama Adamczyka.

W Szkole Podstawowej i Gimnazjum uczęszczałem do klasy sportowej o profilu Pięciobój Nowoczesny nie kończąc swojej przygody z Judo, zdobywając przy tym wiele medali na matach Polskich jak i Zagranicznych.

Szukając swojej sportowej drogi Trenowałem Brazylijskie Jujitsu, KickBoxing, aż wreszcie trafiłem na trenera Mariusza Ziomka, który zaraził mnie pasją do SANDA (Chiński Boks), w której odnosiłem największe sukcesy. Począwszy od kilkukrotnego Mistrzostwa Polski, dwukrotnego Vice-mistrzostwa Europy oraz startu na Mistrzostwach Świata lokując się na bardzo wysokiej pozycji.

Po sukcesach amatorskich przyszedł czas na walki zawodowe zarówno w SANDA jak i MMA, które przyniosły mi wiele zwycięstw.

Po wieloletnich startach w zawodach i szkoleniu się u wielu wybitnych trenerów dziś sam chcę podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem prowadząc treningi personalne oraz grupowe, na które serdecznie zapraszam.